14 sezonów w barwach Henri Lloyd

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż razem z  firmą Henri Lloyd, wiodącym producentem specjalistycznej odzieży żeglarskiej (i nie tylko) będziemy kontynuować naszą współpracę do końca roku 2016.
Firma Henri Lloyd Limited powstała w 1963 roku w Manchester w Wielkiej Brytanii. Jednym z jej założycieli był Henryk Strzelecki, który po II Wojnie Światowej osiadł w Anglii i razem z Angusem Lloydem rozpoczęli produkcję wyjątkowej odzieży początkowo skierowanej tylko do żeglarzy. Oczywiście na przestrzeni lat firma zaczęła oferować także odzież premium dla „szczurów lądowych”.  Jednak bez względu na przeznaczenie odzieży zawsze cechowały ją wyjątkowa jakość, atrakcyjne, ponadczasowe wzornictwo i zastosowanie najlepszych, często nowatorskich materiałów. To zapewniło dość szybko stała się liderem rynku specjalistycznej odzieży żeglarskiej i była angażowana do największych żeglarskich projektów świata-takich jak Puchar Ameryki czy Volvo Oceans Race. W ostatnich latach firma jest także bardzo aktywna w innych dziedzinach sportu, takich jak chociażby golf. Od 2006 Henri Lloyd jest także jednym z partnerów odzieżowych Formuły 1.
Rok 2013 to rok wyjątkowy dla firmy. 50 lecie istnienia na świecie i 20 rocznica powstania Polskiego oddziału. Mieliśmy okazję celebrować obie te rocznice jeszcze w marcu podczas warszawskich targów Wiatr i Woda.
Henri Lloyd był pierwszym moim sponsorem i nasza współpraca rozpoczęła się jeszcze w roku 1999, czyli przed moim pierwszym startem olimpijskim podczas Igrzysk Olimpijskich 2000 roku w Sydney. Obecny sezon jest zatem już 14 rokiem naszej współpracy!
W barwach Henri Lloyd zdobywałem swoje najważniejsze tytuły, począwszy od pierwszego złotego medalu Mistrzostw Europy jeszcze w 2001 roku po tegoroczne trofea niedawno zakończonych Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski.
Cieszy mnie i dziękuję za olbrzymie zaufanie, jakim od lat obdarza mnie firma i niesamowity kredyt jaki otrzymałem na kolejne 3 sezony.
Przy okazji dziękuję wszystkim moim dotychczasowym i obecnym sponsorom i partnerom oraz wszystkim, którzy kibicowali mi podczas tych ponad 15 lat profesjonalnej sportowej rywalizacji.

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*