Nagroda Prezydenta Miasta Gdyni

W poniedziałek miała miejsce niezwykła uroczystość. Razem z Marcinem Czajkowski zostaliśmy uhonorowaniu przez Prezydenta Miasta Gdyni Pana Wojciecha Szczurka nagrodami za tegoroczne wyniki sportowe i wkład w promocję naszego miasta.

Był to niezwykle miły gest i cieszymy się z Marcinem bardzo, że nasze sukcesy są nie tylko doceniane ale, że nasze miasto aktywnie wspiera zarówno rozwój żeglarstwa jak i nasze inicjatywy.

Podczas uroczystości obecni byli Pani Joanna Zielińska-pełnomocnik Prezydenta ds. Sportu jak również dyrektor GOSiR Gdynia Pan Marek Łucyk-dwie osoby, które bardzo intensywnie wspierają rozwój żeglarstwa w Gdyni.

Dla mnie sezon 2012 był wyjątkowy. Nie udało się co prawda zrealizować planu startu w IO w Londynie, natomiast sam powrót do rywalizacji w klasie Laser po dość długiej przerwie a następnie wspólne, bardzo udane starty na Starze z Arkem Ornowskim powodują, że jednoznacznie oceniam ten rok w kategoriach udanego.

(zdjęcia dzięki uprzejmości P. Filipowicz)

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*